Описание
Характеристики
Информация для заказа
Slimline Portfolio — чохли з найпоширенішою на сьогодні конструкцією. Цей форм-фактор настільки популярний, що кажучи "чохол для планшета", ми найчастіше маємо на увазі саме його: пластикова рамка, в яку вставляється планшет, плюс верхня кришка з штучної шкіри, яка згинається в двох місцях, перетворюючи чохол на зручну підставку.
Які переваги має цей чохол для TCL TAB 10s?
- Головний плюс чохла Slimline — мінімальна товщина. Він практично не збільшує розміри планшета, забезпечуючи, проте, достатній рівень захисту.
- Це не універсальний чохол, він підходить тільки для TCL TAB 10s і враховує всі його особливості: розташування камери, кнопок, динаміків, роз’ємів. Планшет дуже щільно фіксується у пластиковій рамці задньої кришки, при цьому вся передня панель залишається відкритою, а кути надійно захищені.
- У закритому положенні верхня кришка утримується магнітною застібкою.
- Енергозбережна функція Wake/Sleep занурює планшет у сплячий режим, коли ви закриваєте кришку чохла, і будить, коли відкриваєте.
- Завдяки класичному дизайну і розмаїттю кольорів, чохол Slimline рівною мірою підійде жінкам і чоловікам, студентам і літнім людям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Высота устройства | 158.6 мм |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Диагональ экрана устройства | 10.1" |
| Материал | Искусственная кожа |
| Особенности | С подставкой, Функция авто-включения |
| Назначение | Для планшета |
| Тип застежки | Магнит |
| Толщина устройства | 8.3 мм |
| Форм-фактор | Чехол-книжка |
| Фиксация устройства | Защелкивание |
| Ширина устройства | 241 мм |
- Цена: 470 ₴




