Чохол Galeo Clear Back Folio для Amazon Kindle Paperwhite 12th Gen. (2024) 7" Dark Green
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний та функціональний чохол Galeo Сlear Back Folio для електронних книг Amazon Kindle Paperwhite 12th Gen / Kindle Colorsoft
- Розроблений спеціально для рідерів Amazon Kindle Paperhite 12th Gen 7.0" (2024) / Kindle Colorsoft. Забезпечує безперешкодний доступ до кнопок та портів.
- Стильний зовнішній вигляд. Ультратонка конструкція, яка не збільшує розміри читалки.
- Верхня кришка виготовлена з високоякісної штучної шкіри. Задня кришка складається з гнучкого TPU-бампера та твердої прозорої акрилової панелі.
- Кріплення, при якому книжка замикається в TPU-каркас, надійно фіксує пристрій, виключаючи можливість випадкового вислизання. TPU не дряпає корпус навіть при частому витягуванні рідера з чохла, відмінно амортизує удар і, на відміну від пластику, не тріскається під час падіння.
- Прозора задня панель надає широкий простір для творчості та кастомізації: ви можете надати книжці унікальності, поклавши між корпусом та задньою кришкою власні стікери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 176.7 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення |
| Призначення | Для електронної книги |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 127.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 425 ₴







