Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний та функціональний чохол Galeo Сlear Back Folio для електронних книг Amazon Kindle Paperwhite 12th Gen / Kindle Colorsoft
- Розроблений спеціально для рідерів Amazon Kindle Paperhite 12th Gen 7.0" (2024) / Kindle Colorsoft. Забезпечує безперешкодний доступ до кнопок та портів.
- Стильний зовнішній вигляд. Ультратонка конструкція, яка не збільшує розміри читалки.
- Верхня кришка виготовлена з високоякісної штучної шкіри. Задня кришка складається з гнучкого TPU-бампера та твердої прозорої акрилової панелі.
- Кріплення, при якому книжка замикається в TPU-каркас, надійно фіксує пристрій, виключаючи можливість випадкового вислизання. TPU не дряпає корпус навіть при частому витягуванні рідера з чохла, відмінно амортизує удар і, на відміну від пластику, не тріскається під час падіння.
- Прозора задня панель надає широкий простір для творчості та кастомізації: ви можете надати книжці унікальності, поклавши між корпусом та задньою кришкою власні стікери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 176.7 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення |
| Призначення | Для електронної книги |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 127.6 мм |
- Ціна: 425 ₴







