Чохол Galeo Slimline для Nokia T20 Grey
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надтонкий чохол Slimline для планшетів Nokia T20 10.4"
Стильний і витончений чохол для планшетів Nokia T20. Незважаючи на мінімальну товщину, відмінно захищає пристрій від подряпин і механічних пошкоджень.
- Чохол лінійки Slimline розроблений спеціально для планшета Nokia T20 10.4". Ідеально підходить за розміром і залишає повний доступ до всіх функцій і кнопок управління
- Матеріал: високоякісна PU-шкіра зовні і додатковий шар захисту з мікрофібри всередині
- Ультратонка, легка і міцна конструкція. Відмінно захищає планшет від подряпин і механічних пошкоджень
- Кріплення, при якому планшет замикається у пластикову рамку, надійно фіксує пристрій, виключаючи можливість випадкового вислизання
- У закритому стані кришка чохла утримується магнітами
- Конструкція дозволяє використовувати чохол в якості настільної підставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 157.5 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 247.6 мм |
- Ціна: 425 ₴






