Чохол Galeo Silicone Color Series для Samsung Galaxy Tab A8 10.5 SM-X200, SM-X205 Rose Gold
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надтонкий та вишуканий чохол Galeo Silicone Color Series для планшета Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021)
- Цей чохол розроблений спеціально для планшетів Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021). Забезпечує безперешкодний доступ до усіх кнопок управління і портів, має вирізи для динаміків і камери.
- Стильний зовнішній вигляд. Ультратонка конструкція, що не збільшує розміри планшета.
- Матеріали: високоякісна міцна PU-шкіра та мікрофібра — забезпечують ідеальний подвійний захист і приємну на дотик поверхню.
- Верхню кришку можна двічі зігнути, перетворивши чохол на зручну підставку.
- Енергозбережна функція Wake/Sleep автоматично переводить планшет в сплячий режим, коли ви накриваєте екран кришкою, і будить, коли знову відкриваєте кришку.
- Кріплення, при якому планшет вставляється в контейнер з терморолиуретана (TPU), надійно фіксує пристрій, унеможливлюючи випадкове вислизання. Термополиуретан еластичний, він не дряпає корпус навіть при багаторазовому витягуванні пристрою з чохла, не тріскається і добре амортизує удар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 161.9 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.5" |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Товщина пристрою | 6.9 мм |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 246.8 мм |
- Ціна: 445 ₴

