Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний TPU-чохол для realme Pad mini 8.7 (2022) Transparent
TPU чохол — якісний і доступний аксесуар, який надійно захистить планшет від подряпин, і при цьому практично не збільшить його розміри.
- Чохол виготовений спеціально для realme Pad mini 8.7", він щільно облягає корус і має всі необхідні вирізи.
- Матеріал виготовлення — термополіуретан (TPU): міцний, еластичний, стійкий до перепадів температур, нетоксичний.
- Ультратонка, легка та міцна конструкція, що не збільшує розміри планшета. Відмінно захищає планшет від подряпин і механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 124.48 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Форм-фактор | Накладка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 211.84 мм |
- Ціна: 175 ₴




