Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Galeo Fashion TPU Folio — прекрасний чохол для realme Pad mini 8.7": гарний, не надто громіздкий, такий, що забезпечує надіний захист планшета, довговічний.
Чим нам подобається чохол Galeo Fashion TPU Folio для realme Pad mini?
- Контейнер, в який вставляється планшет, виготовлений з термополіуретану, а не з пластику, як у більшості інших чохлів. TPU, на відміну від пластику, не може тріснути під час падіння, при цьому завдяки своїй еластичності він краще амортизує удар.
- Зовні чохол обтягнутий дуже міцною, приємною на дотик тканиною. Є кілька варіантів кольорів. Чохол виглядає свіжо та привабливо.
- На внутрішній поверхні верхньої кришки є поглиблення, що дозволяють встановлювати планшет у підставку з різними кутами нахилу.
- Два відділення для кредитних або дисконтних карток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 124.48 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 7.6 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 211.84 мм |
- Ціна: 425 ₴






