Чохол для OPPO Pad Neo 11.4" (OPD2302, OPD2303) Galeo Silicone Color Series Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надтонкий та вишуканий чохол Galeo Silicone Color Series для планшета OPPO Pad Neo / Air2 / OnePlus Pad Go
- Цей чохол розроблений спеціально для планшетів OPPO Pad Neo 11.4" / OnePlus Pad Go. Забезпечує безперешкодний доступ до всіх кнопок управління і портів, має вирізи для динаміків і камери.
- Стильний зовнішній вигляд. Ультратонка конструкція, що не збільшує розміри планшета.
- Матеріали: високоякісна міцна PU-шкіра та мікрофібра — забезпечують ідеальний подвійний захист і приємну на дотик поверхню.
- Верхню кришку можна двічі зігнути, перетворивши чохол на зручну підставку.
- Енергозбережна функція Wake/Sleep автоматично переводить планшет в сплячий режим, коли ви накриваєте екран кришкою, і будить, коли знову відкриваєте кришку.
- Кріплення, при якому планшет вставляється в контейнер з термополіуретану (TPU), надійно фіксує пристрій, унеможливлюючи випадкове вислизання. Термополіуретан еластичний, він не дряпає корпус навіть при багаторазовому витягуванні пристрою з чохла, не тріскається і добре амортизує удар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 188.04 мм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 6.89 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 255.12 мм |
| Модель планшета | Oneplus Pad Go |
| Діагональ екрану пристрою | 11.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Майстерна шкіра + силікон |
| Модель телефону | OPPO Pad Neo |
| Сумісність з | OPPO |
- Ціна: 465 ₴






