Чохол Galeo Silicone Color Series для Samsung Galaxy Tab A7 10,4" SM-T500, SM-T505 Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надтонкий та вишуканий чохол Galeo Silicone Color Series для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4"
- Цей чохол розроблений спеціально для планшетів Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500, SM-T505. Забезпечує безперешкодний доступ до всіх кнопок управління і портів, має вирізи для динаміків і камери.
- Стильний зовнішній вигляд. Ультратонка конструкція, що не збільшує розміри планшета.
- Матеріали: високоякісна міцна PU-шкіра та мікрофібра — забезпечують ідеальний подвійний захист і приємну на дотик поверхню.
- Верхню кришку можна двічі зігнути, перетворивши чохол на зручну підставку.
- Енергозбережна функція Wake/Sleep автоматично переводить планшет в сплячий режим, коли ви накриваєте екран кришкою, і будить, коли знову відкриваєте кришку.
- Кріплення, при якому планшет вставляється в контейнер з термополіуретану (TPU), надійно фіксує пристрій, унеможливлюючи випадкове вислизання. Термополіуретан еластичний, він не дряпає корпус навіть при багаторазовому витягуванні пристрою з чохла, не тріскається і добре амортизує удар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Висота пристрою | 247.6 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 157.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Штучна шкіра + термопластичний поліуретан |
| Товщина пристрою | 7 см |
- Ціна: 445 ₴

