TPU чохол Galeo Anti-Shock для Honor Pad X8a 11" Transparent
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний протиударний TPU-чохол для Honor Pad X8a 11"
TPU чохол — якісний і доступний аксесуар, який надійно захистить планшет від подряпин, і при цьому практично не збільшить його розміри.
- Чохол виготовлений спеціально для Honor Pad X8a 11". Накладка щільно облягає корпус і має всі необхідні вирізи.
- Матеріал виготовлення — термополіуретан (TPU): міцний, еластичний, стійкий до перепадів температур, нетоксичний.
- Ультратонка, легка та міцна конструкція, що не збільшує розміри планшета. Відмінно захищає планшет від подряпин і механічних пошкоджень.
- Посилені куточки з повітряною подушкою для кращого захисту під час падіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 168.5 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 7.3 мм |
| Форм-фактор | Накладка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 257 мм |
- Ціна: 295 ₴






