Чохол Galeo TPU Stand для Amazon Kindle Paperwhite 12th Gen 7" / Kindle Colorsoft Zodiac

- Готово до відправки
- Код: 12942
445 ₴
+380 (97) 230-55-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка Galeo TPU Stand для Amazon Kindle Paperwhite 12-го покоління з діагоналлю екрану 7 дюймів
Красивий та функціональний чохол для електронної книги Amazon Kindle Paperwhite 12th Generation (2024) / Kindle Colorsoft.
- Чохол Galeo TPU Stand розроблений спеціально для електронної книги Amazon Kindle Paperwhite 12-го покоління. Ідеально відповідає розмірам читалки, залишає доступ до роз'єму живлення та не надто збільшує товщину пристрою.
- Це класичний чохол-книжка. Зовнішня його частина виготовлена із міцної штучної шкіри, що зовні нагадує тканину. Усередині знаходиться контейнер із гнучкого поліуретану (TPU), в який вставляється рідер.
- Тонка, легка та міцна конструкція. Легко складається навпіл. На внутрішній стороні верхньої кришки є еластичний ремінець, завдяки якому книгу в обкладинці зручно тримати однією рукою, та кишеньки для кредитних карток.
- Енергозберігаюча функція Wake/Sleep відправляє книжку в сплячий режим, коли ви закриваєте чохол, і будить, коли відкриваєте. Таким чином, чохол продовжує час автономної роботи і збільшує термін служби акумулятора.
- Мабуть, головна перевага цього чохла — можливість встановити рідер вертикально на столі і звільнити руки.
- Якщо ви довірите захист своєї читалки цій чудовій обкладинці, ваш Kindle завжди буде виглядати таким же новим, як у день покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 176.7 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Призначення | Для електронної книги |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 127.6 мм |
| Колір | |
| Колір | Zodiac |
- Ціна: 445 ₴





