Чохол Galeo Magnetic Y-Type для Xiaomi Pad 7 / Pad 7 Pro / Pad 8 / Pad 8 Pro 11.2" Heather

- Готово до відправки
- Код: 14065
685 ₴
+380 (97) 230-55-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Galeo Magnestic Buckle Series — надтонкий, легкий та міцний чохол, який забезпечить збереження вашого планшета.
- Матеріал: міцна, приємна на дотик штучна шкіра.
- Чохол розроблений спеціально для Xiaomi Pad 8 / Pad 8 Pro (2025) / Pad 7 / Pad 7 Pro (2024) 11.2", ідеально відповідає розмірам пристрою.
- Інноваційний механізм кріплення: планшет притягується до задньої кришки чохла безліччю магнітів. Таке кріплення дозволило зробити чохол максимально тонким без будь-якого шкоди захисним властивостям. Три грані планшета, в тому числі і та, до якої примагнічується Smart Pen, відкриті, тому ви зможете безперешкодно заряджати стілус.
- У цій модифікації магнітного чохла є клапан, що захищає стілус від втрати та пошкоджень. Клапан обертає прикріплений до бічної грані Smart Pen і в свою чергу примагнічується до верхньої кришки чохла.
- Верхня кришка згинається у двох місцях, утворюючи стійку підставку.
- Енергозберігаюча функція Wake/Sleep автоматично відправляє планшет у сплячий режим, коли ви закриваєте кришку чохла, і будить, коли відкриваєте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 251.2 мм |
| Ширина пристрою | 173.4 мм |
| Товщина пристрою | 5.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Pad 8, Xiaomi Pad 8 Pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сіро-фіолетовий |
- Ціна: 685 ₴







