Дитячий протиударний чохол для Apple iPad 11 2025 (A16)/iPad 10 2022 10.9" Galeo Spider Red/Blue

- Готово до відправки
- Код: 14022
895 ₴
+380 (97) 230-55-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головне завдання будь-якого чохла — захистити пристрій від зносу та механічних пошкоджень. Вибираючи чохол для планшета, яким користуватимуться діти, дорослі часто керуються своїми уявленнями про практичність та надійність, які часто не відповідають смакам дитини. Чохол Galeo Spider — чудовий приклад аксесуара, який створений спеціально для планшета, що належить дитині. Маленькі користувачі точно оцінять привабливий дизайн та яскраві кольори, а їхні батьки будуть спокійні за цілісність пристрою.
Сумісність:
iPad 11th Gen (2025) A16;
iPad 10th Gen (2022).
Головні переваги чохла Galeo Spider:
- Виняткові захисні властивості. Чохол складається з трьох частин: твердого пластикового контейнера, протиударної накладки з м'якого силікону та пластикової рамки, яка замикається поверх екрану. Тришарова структура, яка поєднує жорсткі та еластичні елементи, забезпечує максимальний рівень захисту та дозволяє планшету без наслідків пережити падіння на тверду поверхню.
- Вбудована підставка з двома кутами нахилу: для перегляду відео та для набору тексту.
- Висока якість матеріалів та виготовлення. Усі необхідні вирізи для безперешкодного використання. Клапан для захисту USB-роз'єму від пилу.
- Візерунок у вигляді павутиння на задній кришці та підставка у формі очей Людини-павука. Діти будуть у захваті від незвичайного зовнішнього вигляду та розмаїття кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.9" |
| Форм-фактор | Накладка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Тип застежки | Без застібки |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 179.5 мм |
| Ширина пристрою | 248.6 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Apple iPad (10th gen) |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Красный + синий |
- Ціна: 895 ₴






