Чохол Galeo TPU Trifold with Stylus Holder для OPPO Pad SE 11" / OnePlus Pad Lite (2025) Pink

- Готово до відправки
- Код: 13262
495 ₴
+380 (97) 230-55-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і функціональний чохол Galeo TPU Trifold з кріпленням для стилуса
- Чохол розроблений спеціально для OPPO Pad SE / OnePlus Pad Lite 11" (2025). Забезпечує безперешкодний доступ до всіх кнопок управління і портів, має виріз для камери і тримач для стилуса.
- Стильний зовнішній вигляд. Ультратонка конструкція, що не збільшує розміри планшета.
- Матеріали: високоякісна штучна шкіра + мікрофібра — забезпечують ідеальний подвійний захист і приємну на дотик поверхню. Контейнер, в який вставляється планшет, виготовлений з прозорого термополіуретану (TPU) — міцного, еластичного, з відмінною здатністю амортизувати удар.
- Чохол можна використовувати як настільну підставку.
- Кріплення, в якому планшет вставляється в TPU каркас, надійно фіксує пристрій, унеможливлюючи випадкове вислизання.
— Стилус на фото використано лише для демонстрації функціоналу — у комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.5 мм |
| Ширина пристрою | 254.9 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Oneplus Pad |
- Ціна: 495 ₴



