Чохол Galeo Slimline Portfolio для OnePlus Pad Go 2 (2025) 12.1" / OPPO Pad Air 5 Black

- Готово до відправки
- Код: 14161
595 ₴
+380 (97) 230-55-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Slimline Portfolio — чохли з найпоширенішою на сьогодні конструкцією. Цей форм-фактор настільки популярний, що кажучи "чохол для планшета", ми найчастіше маємо на увазі саме його: пластикова рамка, в яку вставляється планшет, плюс верхня кришка з штучної шкіри, яка згинається в двох місцях, перетворюючи чохол на зручну підставку.
Які переваги має цей чохол для OnePlus Pad Go 2 / OPPO Pad Air 5?
- Головний плюс чохла Slimline — мінімальна товщина. Він практично не збільшує розміри планшета, забезпечуючи, проте, достатній рівень захисту.
- Це не універсальний чохол, він підходить тільки для для планшета OnePlus Pad Go 2 та Oppo Pad Air 5 і враховує всі їхні особливості: розташування камери, кнопок, динаміків, роз’ємів. Планшет дуже щільно фіксується у пластиковій рамці задньої кришки, при цьому вся передня панель залишається відкритою, а кути надійно захищені.
- У закритому положенні верхня кришка утримується магнітною застібкою.
- Енергозбережна функція Wake/Sleep занурює планшет у сплячий режим, коли ви закриваєте кришку чохла, і будить, коли відкриваєте.
- Завдяки класичному дизайну і розмаїттю кольорів, чохол Slimline рівною мірою підійде жінкам і чоловікам, студентам і літнім людям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.1" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 192.8 мм |
| Ширина пристрою | 266 мм |
| Товщина пристрою | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 595 ₴






