Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний TPU-чохол для Lenovo Tab 4 10 TB-X304F, X304L
TPU чехол — якісний і доступний аксессуар, який надійно захистить планшет від подряпин і водночас практично не збільшить його розміри.
- Чохол виготовлений спеціально для Lenovo Tab 4 10 TB-X304F, X304L, щільно облягає корпус і має всі необхідні вирізи
- Завдяки товщині 0.5 мм і масі всього 130 г наявність чохла на корпусі абсолютно не викликає дискомфорту
- Матеріал виготовлення — термополіуретан (TPU): міцний, еластичний, стійкий до перепадів температур, нетоксичний
- На відміну від дешевих силіконових чохлів, TPU чохол не розтягується й не жовтіє згодом
Ультратонка, легка та міцна конструкція, не збільшує розміри планшета. Чудово захищає планшет від подряпин і механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 171 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 8.5 мм |
| Форм-фактор | Накладка |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підставка | Є два різних кута нахилу |
| Функція Wake/Sleep | Да |
- Ціна: 175 ₴



